- Počasí
- Mongolsko
- Middle Govĭ
- Mandalgovi
Aktuální počasí Mandalgovi
Aktuální počasí přímo pro město Mandalgovi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 5°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 8°C |
