- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Malong
Aktuální počasí Malong
Aktuální počasí přímo pro město Malong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
