- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Malinnik
Aktuální počasí Malinnik
Aktuální počasí přímo pro město Malinnik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
