Aktuální počasí Mal Turčin
Aktuální počasí přímo pro město Mal Turčin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-7°C
pocitově -9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | -3°C |
