Aktuální počasí Maksanskiy
Aktuální počasí přímo pro město Maksanskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
