- Počasí
- Rusko
- Transbaikal Territory
- Makkaveyevo
Aktuální počasí Makkaveyevo
Aktuální počasí přímo pro město Makkaveyevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
