- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Makinoue
Aktuální počasí Makinoue
Aktuální počasí přímo pro město Makinoue. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
