Aktuální počasí Macheren
Aktuální počasí přímo pro město Macheren. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
