- Počasí
- Kanada
- Saskatchewan
- Macdowall
Aktuální počasí Macdowall
Aktuální počasí přímo pro město Macdowall. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 31. 5. (06:00)
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
