Aktuální počasí Maapi
Aktuální počasí přímo pro město Maapi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
