- Počasí
- Indonésie
- Střední Sulawesi
- Luwuk
Aktuální počasí Luwuk
Aktuální počasí přímo pro město Luwuk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
