- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Luoshuidong
Aktuální počasí Luoshuidong
Aktuální počasí přímo pro město Luoshuidong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
