- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangdong
- Luoping
Aktuální počasí Luoping
Aktuální počasí přímo pro město Luoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 27°C |
