- Počasí
- Rusko
- Transbaikal Territory
- Lukdun
Aktuální počasí Lukdun
Aktuální počasí přímo pro město Lukdun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 6°C |
