- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Lujiapai
Aktuální počasí Lujiapai
Aktuální počasí přímo pro město Lujiapai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
