Aktuální počasí Lügde
Aktuální počasí přímo pro město Lügde. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 12. 5. (05:00) do 12. 5. (15:00)
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
