- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Lüdersfeld
Aktuální počasí Lüdersfeld
Aktuální počasí přímo pro město Lüdersfeld. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
