- Počasí
- Spojené státy americké
- Washington
- Longview
Aktuální počasí Longview
Aktuální počasí přímo pro město Longview. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
