- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Longfellow
Aktuální počasí Longfellow
Aktuální počasí přímo pro město Longfellow. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
