Aktuální počasí Logig
Aktuální počasí přímo pro město Logig. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 26. 4. (09:00) do 26. 4. (21:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
