- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Lobbach
Aktuální počasí Lobbach
Aktuální počasí přímo pro město Lobbach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
