Aktuální počasí Liusha
Aktuální počasí přímo pro město Liusha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 24°C |
