- Počasí
- Slovensko
- Žilinský kraj
- Liptovský Hrádok
Aktuální počasí Liptovský Hrádok
Aktuální počasí přímo pro město Liptovský Hrádok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 28. 4. (00:00) do 28. 4. (07:00)
0°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
