Aktuální počasí Libouchec
Aktuální počasí přímo pro město Libouchec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
