Aktuální počasí Libochovice
Aktuální počasí přímo pro město Libochovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
