- Počasí
- Rusko
- Altai Krai
- Leninskiy Put’
Aktuální počasí Leninskiy Put’
Aktuální počasí přímo pro město Leninskiy Put’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 12°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
