- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Leimen
Aktuální počasí Leimen
Aktuální počasí přímo pro město Leimen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Náledí
Platí do 31. 3. (09:00)
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
