- Počasí
- Portugalsko
- Coimbra
- Lavos
Aktuální počasí Lavos
Aktuální počasí přímo pro město Lavos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
