Aktuální počasí Larkollen
Aktuální počasí přímo pro město Larkollen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 5°C |
