- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Lao’ai
Aktuální počasí Lao’ai
Aktuální počasí přímo pro město Lao’ai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 20°C |
