- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Laclede
Aktuální počasí Laclede
Aktuální počasí přímo pro město Laclede. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí od 27. 4. (20:20) do 1. 5. (06:20)
Povodňová pohotovost
Platí do 27. 4. (19:00)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
