- Počasí
- Finsko
- Jižní Pohjanmaa
- Laasala
Aktuální počasí Laasala
Aktuální počasí přímo pro město Laasala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-4°C
pocitově -8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 6°C |
