- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- La Murette
Aktuální počasí La Murette
Aktuální počasí přímo pro město La Murette. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
