- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Kūh-e Vān
Aktuální počasí Kūh-e Vān
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Vān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
