- Počasí
- Írán
- West Azerbaijan
- Kūh-e Ḩalab
Aktuální počasí Kūh-e Ḩalab
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Ḩalab. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 4°C |
