Aktuální počasí Kūh-e Gīt Jā
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Gīt Jā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 17°C |
