- Počasí
- Polsko
- Slezské vojvodství
- Krzanowice
Aktuální počasí Krzanowice
Aktuální počasí přímo pro město Krzanowice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
