- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Kravaře
Aktuální počasí Kravaře
Aktuální počasí přímo pro město Kravaře. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
