- Počasí
- Rusko
- St.-Petersburg
- Krasnoye Selo
Aktuální počasí Krasnoye Selo
Aktuální počasí přímo pro město Krasnoye Selo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
