- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Kramolín
Aktuální počasí Kramolín
Aktuální počasí přímo pro město Kramolín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
