- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Kovářov
Aktuální počasí Kovářov
Aktuální počasí přímo pro město Kovářov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
