- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Kovářov
Aktuální počasí Kovářov
Aktuální počasí přímo pro město Kovářov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
