Aktuální počasí Kossa
Aktuální počasí přímo pro město Kossa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 4. (22:00) do 2. 4. (09:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
