Aktuální počasí Koshliaky
Aktuální počasí přímo pro město Koshliaky. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
