- Počasí
- Rusko
- Samara Oblast
- Koshki
Aktuální počasí Koshki
Aktuální počasí přímo pro město Koshki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 2°C |
