- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Kolāras
Aktuální počasí Kolāras
Aktuální počasí přímo pro město Kolāras. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 27°C |
