- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Kojetice
Aktuální počasí Kojetice
Aktuální počasí přímo pro město Kojetice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
