- Počasí
- Afghánistán
- Takhar
- Kōh-e Warkan
Aktuální počasí Kōh-e Warkan
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Warkan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 6°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -6°C |
