- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Kōh-e Tūtak
Aktuální počasí Kōh-e Tūtak
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Tūtak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
