- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Kōh-e Sōkhtagī
Aktuální počasí Kōh-e Sōkhtagī
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Sōkhtagī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 7°C |
| MIN: | -22°C |
| Normál: | -7°C |
